Slovenská tlačiareň – SOŠ polygrafická

navštívenky, pozvánky a ostatné osobné a spoločenské tlačoviny

propagačné tlačoviny ako letáky, prospekty, obaly so záložkami

firemné noviny, plnofarebné časopisy, brožúry a knihy

Náš príbeh

stlačit tlačiť

Otázky a odpovede

Samozrejme. Dohodnite si s nami konzultáciu, aby sme prediskutovali Vaše potreby. Upresníme si Vaše požiadavky a očakávania. Na základe dohodnutých parametrov pristúpime k realizácií Vášho projektu.
Dá sa. Škola Vám vystaví faktúru. To už ako to uhradíte, je na vás. Faktúru vystavuje škola, nakoľko Slovenská tlačiareň je jej priamou súčasťou.
Pokiaľ sa stane chyba na našej strane, radi si ju priznáme a urobíme všetko pre to, aby došlo k náprave. Pokiaľ sa stane chyba na Vašej strane, je to vaša vina 😉
Kalkulácia je súčasťou našej práce. Zavolajte nám, napíšte nám a radi Vám urobíme priebežnú kalkuláciu našich služieb.
Určite áno. Väčšina našich klientov si preberá tovar priamo od nás na adrese Strednej odbornej školy polygrafickej, sídliacej na Račianskej 190 v Bratislave. V prípade, že máte záujem o dodanie priamo k Vám, zahrnieme to do kalkulácie. Doručenie je potrebné si vopred dohodnúť.
Pri veľkých zákazkach je potrebná zmluva, aby obe strany vedeli o svojich právach a povinnostiach.
Vieme zabezpečiť nízkonákladovú, aj vysokonákladovú tlač. 100 vizitiek alebo 10 000, povedzte si. Ozvite sa nám.
Potrebujeme vedieť, čo chcete, koľko toho chcete, akú farebnosť a aký papier požadujete. Odkonzultujme si to, zavolajte nám.
Záleží od náročnosti Vašej požiadavky.
Stredná odborná škola polygrafická, Račianska 190, 835 26 Bratislava, skola@polygraficka.sk. Všetky informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete na podstránke: https://www.stlac.sk/privacy-policy/